Izveštaj  sa takmičenja „Kulinarsko takmičenje  Vojvodine“ u Senti

Dana 11.12.2016. godine na prethodno pomenutom takmičenju učenici Srednje ekonomske škole su osvojili dve medalje. Srebrna medalja je osvojena u kategoriji toplo predjelo, a bronzana u kategoriji hladno predjelo.  Ekipa koja je predstavljala našu školu je sastavljena od učenika  Kuvarskog smera. Srebrnu ekipu su činili: Nataša Mamlić, Ana Crnomarković i vođa ekipe profesor Goran Lazičić. Bronzanu ekipu su činili: Valentin Fišer i profesorka Silvija Egi.