у суботу, 16. новембра 2019. године настава се изводи према распореду часова за понедељак
    у среду, 20. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од понедељка,
    -у четвртак, 28. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од петка
    у суботу 18. јануара 2020. године настава се изводи према распореду часова за понедељак

Takmičenje za najbolji kotlić

Dana 08.12.2016. godine  učenici ugostiteljskog profila Srednje ekonomske škole Sombor  Beatriks Petrović, Velibor Bandobranski i Sinša Bovan u pratnji svojih nastavnika kuvarstva Silvie Egi i Gorana Lazičić ostvarili su zapažen rezultat ZLATNU medalju na održanom takmičenju "The European training week under a pot cooking competition call applied art department hospitality schools teams"  u organizaciji Bajai SZC Bányai Júlia Secondary and Vocational School iz Baje.

U pomenutoj manifestaciji učešće je uzelo 9 takmičerskih ekipa iz 9 stručnih škola, a po mišeljnju stručnog žirija najbolji i najukusniji paprikaš u kotliću, je bio pileći paprika koji je skuvala ekipa Srednje ekonomske škole iz Sombora.

Danilović Melita

Copyright © 2019. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.