Takmičenje za najbolji kotlić

Dana 08.12.2016. godine  učenici ugostiteljskog profila Srednje ekonomske škole Sombor  Beatriks Petrović, Velibor Bandobranski i Sinša Bovan u pratnji svojih nastavnika kuvarstva Silvie Egi i Gorana Lazičić ostvarili su zapažen rezultat ZLATNU medalju na održanom takmičenju "The European training week under a pot cooking competition call applied art department hospitality schools teams"  u organizaciji Bajai SZC Bányai Júlia Secondary and Vocational School iz Baje.

U pomenutoj manifestaciji učešće je uzelo 9 takmičerskih ekipa iz 9 stručnih škola, a po mišeljnju stručnog žirija najbolji i najukusniji paprikaš u kotliću, je bio pileći paprika koji je skuvala ekipa Srednje ekonomske škole iz Sombora.

Danilović Melita