ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

Takmičenje za najbolji kotlić

Dana 08.12.2016. godine  učenici ugostiteljskog profila Srednje ekonomske škole Sombor  Beatriks Petrović, Velibor Bandobranski i Sinša Bovan u pratnji svojih nastavnika kuvarstva Silvie Egi i Gorana Lazičić ostvarili su zapažen rezultat ZLATNU medalju na održanom takmičenju "The European training week under a pot cooking competition call applied art department hospitality schools teams"  u organizaciji Bajai SZC Bányai Júlia Secondary and Vocational School iz Baje.

U pomenutoj manifestaciji učešće je uzelo 9 takmičerskih ekipa iz 9 stručnih škola, a po mišeljnju stručnog žirija najbolji i najukusniji paprikaš u kotliću, je bio pileći paprika koji je skuvala ekipa Srednje ekonomske škole iz Sombora.

Danilović Melita

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.