Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

Takmičenje za najbolji kotlić

Dana 08.12.2016. godine  učenici ugostiteljskog profila Srednje ekonomske škole Sombor  Beatriks Petrović, Velibor Bandobranski i Sinša Bovan u pratnji svojih nastavnika kuvarstva Silvie Egi i Gorana Lazičić ostvarili su zapažen rezultat ZLATNU medalju na održanom takmičenju "The European training week under a pot cooking competition call applied art department hospitality schools teams"  u organizaciji Bajai SZC Bányai Júlia Secondary and Vocational School iz Baje.

U pomenutoj manifestaciji učešće je uzelo 9 takmičerskih ekipa iz 9 stručnih škola, a po mišeljnju stručnog žirija najbolji i najukusniji paprikaš u kotliću, je bio pileći paprika koji je skuvala ekipa Srednje ekonomske škole iz Sombora.

Danilović Melita