ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

- Dogovorili smo se da svako donese 400 dinara i da se sakupi novac i kupe knjige za školsku biblioteku. Pošto jedna tanja knjiga košta upravo toliko, došli smo na ideju da kupimo polovne, a očuvane knjige, kao i lektire koje učenici koriste za časove. U kontaktu sa učenicima znam koje knjige čitaju i šta nedostaje školskoj biblioteci, pa smo ciljano kupili knjige koje će se čitati, kao što su, na primer, „Korijeni” i „Balkanski špijun”. Na svaku knjigu smo zalepili nalepnicu sa posvetom da motiviše naredne generacije da i oni podrže akciju - kazala je Jasmina Borić, koja radi i u školskoj biblioteci.

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.