у суботу, 16. новембра 2019. године настава се изводи према распореду часова за понедељак
    у среду, 20. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од понедељка,
    -у четвртак, 28. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од петка
    у суботу 18. јануара 2020. године настава се изводи према распореду часова за понедељак

- Dogovorili smo se da svako donese 400 dinara i da se sakupi novac i kupe knjige za školsku biblioteku. Pošto jedna tanja knjiga košta upravo toliko, došli smo na ideju da kupimo polovne, a očuvane knjige, kao i lektire koje učenici koriste za časove. U kontaktu sa učenicima znam koje knjige čitaju i šta nedostaje školskoj biblioteci, pa smo ciljano kupili knjige koje će se čitati, kao što su, na primer, „Korijeni” i „Balkanski špijun”. Na svaku knjigu smo zalepili nalepnicu sa posvetom da motiviše naredne generacije da i oni podrže akciju - kazala je Jasmina Borić, koja radi i u školskoj biblioteci.

Copyright © 2019. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.