ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

DVE NAGRADE NA MEĐUNARODNOM SAJMU VIRTUELNIH PREDUZEĆA

U organizaciji Ekonomske škole u Čačku od 12.-14.05.2017. godine održan je Međunarodni sajam virtuelnih preduzeća.  Ekipa u sastavu učenika  Dunje Tripković , Avrama Sekulić  i  Miloša Cvetković predstavljali su Ekonomsku školu u Somboru u pratnji mentora profesora Stevan Galac i direktora škole Dragomira Miljića.

Ekipa na sajmu predstavila je svoje virtuelno preduzeće „Papirus“d.o.o. Sombor koje se bavi delatnošću trgovine kancelarijskim materijalom i opremom.  Uz prisustvo preko 30 virtuelnih preduzeća i jake konkurencije na sajmu , ekipa  „Papirus“-a osvojila je II. mesto u kategoriji reklame  i III. mesto u kategoriji najbolja maskota. Sajam je bio prepoznatljiv po odličnoj organizaciji domaćina Ekonomske škole u Čačku, kao i njihovih profesora i učenika volontera.  Stoga upućujemo sve pohvale domaćinima sajma i čestitke ekipi učenika Ekonomske škole u Somboru Dunji, Avramu i Milošu na postignutim rezultatima.

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.