ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

POKLON FINSKE AMBASADE

KNJIGE OD AMBASADE KRALJEVINE NORVEŠKE

POKLON FINSKE AMBASADE

Srednja ekonomska škola Sombor je tokom septembra uputila molbu Ambasadi Finske da pomogne u opremanju školske biblioteke.

Ambasada Finske ljubazno se odazvala molbi i poslala nekoliko knjiga prevedenih sa finskog i nekoliko knjiga na engleskom jeziku. Ova značajna donacija

će pomoći boljem radu školske biblioteke, a Srednja ekonomska škola se zahvaljuje Ambasadi Finske na značajnom poklonu.

KNJIGE OD AMBASADE KRALJEVINE NORVEŠKE

Srednja ekonomska škola Sombor je sa velikim zadovoljstvorn primila poziv Ambasade Kraljevine Norveške, u kom su pozvali predstavnika škole da primi njihovu donaciju. Donacija se sastoji od knjiga za školsku biblioteku, a sve knjige su prevodi aktuelnih norveškilh pisaca (Nesbe, Lu, Sejm, Par...). Poklon je u ime škole primila profesorica Jasmina Borić, a ova značajna donacija pomoći će da ponuda naslova u školskoj biblioteci bude veća i raznovrsnija.

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.