POKLON FINSKE AMBASADE

KNJIGE OD AMBASADE KRALJEVINE NORVEŠKE

POKLON FINSKE AMBASADE

Srednja ekonomska škola Sombor je tokom septembra uputila molbu Ambasadi Finske da pomogne u opremanju školske biblioteke.

Ambasada Finske ljubazno se odazvala molbi i poslala nekoliko knjiga prevedenih sa finskog i nekoliko knjiga na engleskom jeziku. Ova značajna donacija

će pomoći boljem radu školske biblioteke, a Srednja ekonomska škola se zahvaljuje Ambasadi Finske na značajnom poklonu.

KNJIGE OD AMBASADE KRALJEVINE NORVEŠKE

Srednja ekonomska škola Sombor je sa velikim zadovoljstvorn primila poziv Ambasade Kraljevine Norveške, u kom su pozvali predstavnika škole da primi njihovu donaciju. Donacija se sastoji od knjiga za školsku biblioteku, a sve knjige su prevodi aktuelnih norveškilh pisaca (Nesbe, Lu, Sejm, Par...). Poklon je u ime škole primila profesorica Jasmina Borić, a ova značajna donacija pomoći će da ponuda naslova u školskoj biblioteci bude veća i raznovrsnija.