ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

10 MEĐUNARODNI FESTIVAL VINA I HRANE

Дана 01.12.2018. године одржан је десети раванградски „Wine fest“ у просторијама мађарске градске казине и соколског дома (Партизан) у Сомбору. На овој манифестацији учешће је узела Средња економска школа Сомбор. Нашу школу су представљали ученици III – 5 одељења, смер кувар – Зоран Марјановић, Дејан Млинар и Милан Корица, са њиховим наставницима куварства Гораном Лазичићем и Силвијом Силађи.

Наша школа промовисала је храну карактеристичну за град Сомбор, околину и наш округ. Сајам је био продајног и изложбеног карактера, а наша школа је изложила мале слане залогаје, а овај пут је акценат био на домаћем слатком програму и то штрудлама са маком и орасима и куглоф са чоколадом и сушеним воћем

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.