Наши ученици Дејан Ковачевић ( 4-2 ), Никола Шарић ( 4-1) и Урош Крстић ( 4-1) учествовали су на квизу “Фимек награђује знање“.

У квалификацијама, полуфиналу и финалу одговарали су на питања из опште културе и информисаности, решавали пословни проблем, погађали загонетну личност, слагали слагалицу и победили.У конкуренцији од 45 школа.

Освојили су наградно путовање у неки од европских градова по свом избору.

Школа је освојила лаптоп захваљујући највећем броју гласова на ФБ.

Захваљујемо се на великој подршци.

Проф.ментор Нада Плећаш