Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

STRUČNO USAVRŠAVANJE U BAJI

Dana 10. aprila 2019. godine predstavnici Srednje ekonomske škole Sombor su prisustvovali stručnim predavanjima, organizovanim u svrhu održivosti projekta “Gastro-klub”,  (Project ID: HUSRB/1203/211/162, Project acronym: Gastro-club), finansiranog iz sredstava EU, programa preko-granične saranje HU-SRB.

Predstavnici škole na stručnim predavanjima imali supriliku da se upoznaju sa;

• - najvećom Evropskom prežom privrednog razvoja  - Enterprise Europe Network,
  • - pripremi tradicionalnih na svremni način (predavač Mészáros Attila, stručni nastavnik iz  Bányai Júlia stručne škole iz Baje)
  • - alergije na hranu - nova međunarodnoj „epidemija“ (predavač Mester Miklós rukovodilac u  Optimum Kkt )

Stručna predavanja su bila veoma korisna i zanimljiva.

Sombor, 10. april 2019. godine

Melita Dan ilović