ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

VII Bački dani

Srednja ekonomska škola iz Sombora je  01.06.2019. godine  bila učesnik gastronomske manifestacije „VII Bački dani“ u organizaciji Privredne komore iz Baje u Rapublici Madjarskoj, u svrhu održivosti projekta  „Gastro Club”, finansiranog iz drugog poziva IPA programa prekogranične saradnje između Srbije i Mađarske.

Predstavnici škole imali su priliku da saznaju o najkvalitetnijim proizvodima sa geografskog područija Bačke i učesvuju u svečanoj dodeli diploma nagrađenim preduzetnicima iz Sombora.

Danilović Melita

koordinator  projekta

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.