у суботу, 16. новембра 2019. године настава се изводи према распореду часова за понедељак
    у среду, 20. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од понедељка,
    -у четвртак, 28. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од петка
    у суботу 18. јануара 2020. године настава се изводи према распореду часова за понедељак

VII Bački dani

Srednja ekonomska škola iz Sombora je  01.06.2019. godine  bila učesnik gastronomske manifestacije „VII Bački dani“ u organizaciji Privredne komore iz Baje u Rapublici Madjarskoj, u svrhu održivosti projekta  „Gastro Club”, finansiranog iz drugog poziva IPA programa prekogranične saradnje između Srbije i Mađarske.

Predstavnici škole imali su priliku da saznaju o najkvalitetnijim proizvodima sa geografskog područija Bačke i učesvuju u svečanoj dodeli diploma nagrađenim preduzetnicima iz Sombora.

Danilović Melita

koordinator  projekta

Copyright © 2019. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.