у суботу, 16. новембра 2019. године настава се изводи према распореду часова за понедељак
    у среду, 20. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од понедељка,
    -у четвртак, 28. новембра 2019. године настава се изводи према распореду од петка
    у суботу 18. јануара 2020. године настава се изводи према распореду часова за понедељак

Predstavnici Srednje ekonomske škole Sombor na  I TROJNOM SUSRETU privrednika na tromeđi  Republike Mađarske, Republike Hrvatske i Republike Srbije
      Predstavnici Srednje ekonomske škole Sombor, u cilјu bolјeg povezivanja i jačanja prekogranične saradnje, su dana  14.09.2019. u Gari (Republika Mađarska), učestvovali na konferneciji organizovanoj povodom I TROJNOG SUSRETA privrednika, institucija, lokalnih samauprava iz pograničnih regiona tromeđe  Republike Mađarske, Republike Hrvatske i Republike Srbije,  u organizaciji RPK Sombor.
Na konferneciji predstavnici Srednje ekonomske škole Sombor su imali priliku da slušaju predavanja koja pružaju korisne informacije za saradnju u pograničnom regionu što je bilo predavanje g-dina Radovan Jelašić - generalnog direktor ERSTE banke u Mađarskoj.
Nakon realizovane konferencije održana je panal diskusija na aktuelne teme u pograničnom područiju: pravni okvir vršenja delatnosti-birokratija, iskustva ulaska u EU, razvoj infrastrukture i logističke podrške za saradnju, izazovi generaciskih promena...
-----------------------------------
Copyright © 2019. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.