УПУТСТВО ЗА УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ/ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ И ОСТАЛЕ СТРАНКЕ

Ради смањења на најмању могућу меру могућности оболевања запослених, ученика, њихових родитеља односно њиховних законских заступника и других лица, од вируса COVID-19 („корона вирус“), неопходно је придржавати се превентивних мера које су утврђене овим упутством:

Приликом уласка у школу неопходно је да се носи маска на лицу, да се пређе преко дезобаријере, да се дезинфикују руке на улазу и држи физичка дистанца од 2 метра између саговорника.

Рад са странкама је од 8:00 до 12:00 часова, осим за потврде (за дечији додатак, социјалну помоћ, превоз и сл.) које се могу добити у периоду од 11:00 до 12:00 часова, радним данима.