Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

УПУТСТВО ЗА УЧЕНИКЕ, РОДИТЕЉЕ/ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ И ОСТАЛЕ СТРАНКЕ

Ради смањења на најмању могућу меру могућности оболевања запослених, ученика, њихових родитеља односно њиховних законских заступника и других лица, од вируса COVID-19 („корона вирус“), неопходно је придржавати се превентивних мера које су утврђене овим упутством:

Приликом уласка у школу неопходно је да се носи маска на лицу, да се пређе преко дезобаријере, да се дезинфикују руке на улазу и држи физичка дистанца од 2 метра између саговорника.

Рад са странкама је од 8:00 до 12:00 часова, осим за потврде (за дечији додатак, социјалну помоћ, превоз и сл.) које се могу добити у периоду од 11:00 до 12:00 часова, радним данима.