Srednja ekonomska škola Sombor učestvovala na susretu članova Gastro-kluba

Dana 21. maja 2019. godine, Srednja ekonomska skola Sombor, osnivač i član Gastro-kluba, kluba koji je rezultat projekta  IPA progrma prekogranične saradnje pod nazivom “Zajednički  Mađarsko-Srpski Gastronomski Poslovni Klub” (HUSRB/1203/211/162), ucestvovala na godisnjem susretu članova kluba u organizaciji RPK Sombor.

Nastavnici naše škole ugostiteljskih profila Goran Gorjanac, Emina Esapovic i Bojan Subotic odrzali su niz stručnih predavanja na temu savremenih kretanja i trendova u ugostiteljstvu.