ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.
Nastavnici Srednje ekonomske škole Sombor na  China Brand Fair 2019 u Budimpešti
      Predstavnici Srednje ekonomske škole Sombor, u cilјu bolјeg povezivanja i saradnje srpskih i kineskih institucija, u periodu od 02.- 04.06.2019.,  učestvovali su na sajmu China Brand Fair 2019 u Budimpešti, u organizaciji RPK Sombor.
Na sajmu je bilo na raspolaganju 320 kineskih inastitucija iz 16 privrednih grana, u skladu sa interesovanjima mogli su se uspostaviti kontakti sa proizvođačima automobilske industrije, elektronike, obrazovanja, kulture, sporta , medicine i dr. Predstavnici Srednje ekonomske škole su uspostvili kontakte sa srednjom ugostiteljskom školom iz Shandong regije u Kini, koja je poznata po blagim ukusima, hrana u ovoj regiji nije preterano začinjena i teži se umerenosti i balansu.

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.