ОБАВЕШТЕЊЕ Друго полугодиште шк. 2020/2021. године почиње у понедељак 18. јануара 2021. године по важећем распореду. Школа почиње са радом по моделу Б који подразумева комбиновану наставу уз доследну примену свих епидемиолошких мера.

Ученици Средње економске школе Сомбор су учествовали на такмичењу "Дани едукативности младих предузетника и иноватора" који организује Савез проналазача Србије. Победничку групу су чинили: Дуна Пејин, Нађа Недељков, Милица Мишковић, Љубинка Перић и Јелена Бурсаћ. Победничка тема : "Виртуални ЗОО врт". За прво место ученици наше школе су освојили лаптоп.
На такмичењу су учествовали још три групе ученика наше школе и то: Владимир Микаћ, Лука Гардијан, Дејан Ђурђев, Игор Подскоч, Мина Литваи, Синиша Симетић, Пробојчевић Софија, Ања Шпанкус, Вања Ковачев, Сања Ћалић, Бојана Граховац, Миљана Убипарип, Хелена Витаљић, Мануела Лончар.

Copyright © 2021. Средња економска школа Сомбор Rights Reserved.